9.06.2010

Stadion w Uściu Gorlickim

LKS Dobrzanka odniosła kolejne zwycięstwo na wyjeździe

LKS Uście Gorlickie - LKS Dobrzanka 0 : 4 (0 : 2)

Gole: 15 min Gąsior, 28 min Matuszyk samob., 55 min Dziadoń W. karny, 70 min Gąsior.

Dobrzanka: Nika(46 Łazarczyk), Joniec(46 Blicharski), Niedojad, Podgórni P, Smoleń,
 Dziadoń W, Kuchta(60 Baran), Dziadoń K, Gąsior, Palkij D.

Stadion KS Tymbark

KS Tymbark - LKS Dobrzanka 2 : 1 (0 : 1)

Gole: 29 min Otwinowski, 75 min Czaja karny, 82 min Czaja.

Dobrzanka: Nika, Smoleń, Otwinowski, Niedojad (60 Pacura), Podgórni,
Dziadoń W, Dziadoń K(80 Blicharski), Joniec, Gąsior(67 Kuchta), Palkij D
(90 Palkij G), Drożdż.

Ładny mecz. Do przerwy przewagę miała Dobrzanka, ale okazji do objęcia
prowadzenia nie wykorzystali Palkij D. i Gąsior. Dopiero po strzale Otwinowskiego
w 29 min Dobrzanka objęła prowadzenie i taki wynik utrzymał się do przerwy.
ale wygrana przyszła mu z najwyższym trudem, jak powiedział po meczu
trener Tymbarku: - Dobrzanka to najsilniejszy rywal z jakim przyszło nam grać.

16.06.2010

Sokół Słopnice - LKS Dobrzanka 3: 5 (2 :3)

Gole: 2 min Zawada, 15 min Postrożny, karny, 30 min W. Dziadoń, 36 min K. Dziadoń,
42 min W. Dziadoń, 63 min Gąsior, 85 min Marcisz, 87 min D.Palkij.

Dobrzanka: Kawula, Joniec (60 Janas), Smoleń, P. Podgórni, Blicharski, W. Dziadoń,
K. Dziadoń, Gąsior, D. Palkij, G. Palkij (75 Lach), Kuchta.

Już w 2 min po strzale Zawady Sokół objął prowadzenie 1 : 0. W 15 min po faulu na zawodniku
 Sokoła w  polu  karnym Dobrzanki, Postrożny egzekwując rzut karny podniósł wynik na 2 : 0.
Jeszcze przez kilka minut Sokół miał przewagę, ale Dobrzanka powoli zaczęła porządkować grę.
Ambitnie dążąc do poprawy wyniku, coraz groźniej kontratakowała i zaczęła uzyskiwać prze -
wagę. W 30 min W. Dziadoń zdobył kontaktową bramkę i było już 2 : 1. Idąc za ciosem w 36
min K. Dziadoń wyrównał na 2 : 2. Obie drużyny grały twardo i szybko. Akcje toczyły się raz
pod jedną to pod drugą bramką. Jeszcze przed przerwą, w 42 min po strzale W. Dziadonia,
Dobrzanka objęła prowadzenie 2 : 3. Po zmianie stron dalej przeważała. Gorąco dopingowana
przez swoich kibiców,  zwłaszcza tych najmłodszych, składnie atakowała i w 63 min Gąsior
celnie strzelając, podniósł prowadzenie  na 2 : 4. Po uzyskaniu przewagi 2 bramek Dobrzanka
zaczęła grać spokojniej a Sokół coraz groźniej atakował dążąc do poprawy niekorzystnego dla
siebie wyniku. W 85 min Marcisz, strzelił kontaktową z kolei bramkę na 3 : 4 dla Sokoła.
Riposta Dobrzanki była natychmiastowa. W 87 min D. Palkij ustalił wynik meczu na 3 : 5.
Ładny, twardy, szybki, obfitujący w bramki widowiskowy mecz w wykonaniu obu drużyn.
Kolejne zwycięstwo Dobrzanki, i co cieszy - lepsza skuteczność strzelecka jej zawodników.

Najmłodsi kibice Dobrzanki.

Zadowolony z wyniku meczu trener LKS Dobrzanka Jarosław Kordeczka.

LKS Dobrzanka - Przełęcz Tylicz  3 : 0 (2 : 0)
20.06.2010
Gole: 3 min Gąsior, 8 min Gąsior, 84 min Lach.

Dobrzanka: Kawula, Joniec,Niedojad, A. Podgórni, Smoleń, Gąsior (65 Janas), W. Dziadoń,
Pacura, G. Palkij (82 Baran), D. Palkij (75 Lach), Drożdż.

Bardzo dobre widowisko w wykonaniu piłkarzy obydwu drużyn. Mimo deszczu i błotnistej
murawy, zaprezentowali wysokie umiejętności techniczne, dużą szybkość i wielką wolę
walki. Dobrzanka zaczęła mecz z wielkim impetem i w ciągu kilku minut Gąsior dwukrotnie
pokonał bramkarza gości po doskonałych podaniach D.Palkija. Po tych golach warunki gry
zaczęli dyktować goście. Mimo kilku doskonałych okazji nie zdołali poprawić niekorzystnego
dla siebie wyniku - bramkarz Dobrzanki - Kawula był nie do pokonania. Groźnie kontrowała
Dobrzanka ale wynik 2 : 0 utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie przez długi okres gra
 była  wyrównana. Tyliczanie za wszelką cenę chcieli zdobyć kontaktową bramkę i cień nadziei
na remis, ale Dobrzanka nie dała się zaskoczyć. Wynik meczu rozstrzygnął się w 82
 minucie. Po bardzo silnym uderzeniu z rzutu wolnego, z odległości 25 m, P. Drożdż trafił
w poprzeczkę, i odbitą piłkę do siatki Tylicza skierował junior P. Lach na 3 : 0.

3 : 0

LKS Dobrzanka - Wierchy Rabka 2 : 2 (2 : 0)
23.06.2010

Gole: 20 min Gąsior, 34 min Smoleń, 70 min Śmieszek, 80 min Gacek.

Małgosia też ?

LKS Dobrzanka - Warta Białka Tatrzańska  4 : 0 (1 : 0)
27.06.2010

Gole: 38 min Drożdż, 58 min Gąsior, 63 min W. Dziadoń, 70 min W. Dziadoń (karny).

Dobrzanka: Łazarczyk, Niedojad, A. Podgórni, Otwinowski, Smoleń, K. Dziadoń, Joniec (85
 Pacura), D. Palkij (88 Baran), W. Dziadoń, Gąsior (80 G. Palkij), Dożdż,(80 Kuchta).

Watra przyjechała do Dobrej z awansem do V ligi. Zawodnicy Dobrzanki mając w pamięci poprzedni
mecz z Watrą, chcieli za wszelka cenę wygrać. Skuteczny opór gości trwał tylko do 38 minuty.
Wtedy  to Dobrzanka przeprowadziła składną akcję, którą celnym strzałem wykończył Drożdż.
W drugiej połowie Dobrzanka wyraźnie dominowała. W 58 min drugiego gola zdobył Gąsior
strzałem z odległości 25 metrów, a 5 min później w zamieszaniu podbramkowym W. Dziadoń
strzelił trzeciego gola. W 70 min po faulu Stramy, sędzia podyktował rzut karny, który pewnie
na gola zamienił W. Dziadoń, ustalając wynik meczu na 4 : 0. Watra również miała kilka okazji
do zdobycia bramek. Rembiasz dwukrotnie trafił w poprzeczkę, a Król w słupek.
Brawa dla Zawodników Dobrzanki, Trenera, Kierownictwa Klubu.