LKS Dobrzanka - Przełęcz Tylicz 2 : 0 ( 1: 0)

Gole: 21 min. P. Drożdż 1 : 0, 60 min. Gąsior 2 : 0. Sędziował G. Antoszak
                                             Żółte kartki: Niedojad, Kantor, Stojda, Stawiarski. Widzów 50.

Dobrzanka: Łazarczyk - P.Podgórni, Niedojad, A. Podgórni, (85 Otwinowski), Smoleń, D. Drożdż,
K. Dziadoń (80 Zawada), Joniec (46 D. Palkij), W. Dziadoń - P. Drożdż (65 G. Palkij), Gasior

Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych - burza, deszcz, mecz od pierwszych minut
był interesującym widowiskiem. W 14 min w dogodnej sytuacji strzelał K. Dziadoń ale piłka
odbiła się od obrońcy. W następnych minutach groźnie atakowali goście. W 21 min po rzucie
wolnym w polu karnym Przełęczy, w zamieszaniu piłka trafiła do P. Drożdża, który strzałem
z około 10 m pokonał bramkarza gości i było 1 : 0. Dobrzanka idąc za ciosem atakowała,
ale obrona Przełęczy była skuteczna.  Po zmianie stron goście coraz groźniej atakowali
ale w 60 min Dobrzanka przeprowadziła szybką kontrę. Precyzyjne podanie K. Dziadonia
przyjął  Gąsior i pięknym przerzutem nad zbyt daleko wybiegającym bramkarzem gości
 umieścił piłkę w siatce, podnosząc wynik na 2 : 0.  W końcówce meczu goście oblegali
bramkę Dobrzanki, lecz doskonale bronił Łazarczyk i wynik meczu już nie uległ zmianie.