Gród Podegrodzie - LKS Dobrzanka
22.08.2010 r.

Gród Podegrodzie - LKS Dobrzanka 0 : 4 ( 0 : 2 )

Gole: 30 min. P. Drożdż, 35 min. Gąsior, 70 min P. Drożdż, 80 min.P. Drożdż

Żółte kartki: Mamala, Łazarczyk, D. Drożdż, Joniec. Sędziował St. Tworek z N. Targu.

Dobrzanka: Łazarczyk, A. Podgórni, Gąsior (88 Blicharski), Smoleń, Zawada, P. Podgórni
(80 Joniec), W. Dziadoń, (70 G. Palkij), Niedojad, P. Drożdż (75 D. Palkij).

W pierwszym kwadransie gra obydwu zespołów była wyrównana. W miarę upływu czasu
                   warunki gry zaczęli dyktować piłkarze Dobrzanki, górując nad gospodarzami organizacją
              gry i techniką - szybka gra z pierwszej piłki.  W tej części gry  piłkarze Grodu będąc dwu-
              krotnie sam na sam z  Łazarczykiem, nie  wykorzystali  okazji do zdobycia bramki.  Kilka
              minut później okazji dla Dobrzanki w podobnej sytuacji nie wykorzystał Gąsior. W 30 min.
              po  składnej akcji Dobrzanki  P.Drożdż wygrał pojedynek z bramkarzem Grodu i było 0 : 1.
              5 min. później kopia poprzedniej akcji, strzał Gąsiora i 0 : 2. Gospodarze atakowali dążąc
              do zdobycia  kontaktowej  bramki, ale  piłkarze  Dobrzanki  mądrze się bronili i  taki wynik
              utrzymał się  do przerwy. Po zmianie stron  Dobrzanka  zwolniła  tempo a  piłkarze Grodu
              groźnie atakowali. W 55 min.napastnik Grodu będąc w sytuacji sam na sam Łazarczykiem
              został przez niego sfaulowany i sędzia  podyktował  rzut karny. Gwizdek sędziego, strzał
              Zgrzeblaka i ... piłka przeleciała ponad poprzeczką. W  tym momencie z gospodarzy uszła
              para a Dobrzanka ruszyła do  ataku i zdobywca pierwszej  bramki meczu P. Drożdż, dwu-
              krotnie, w 70 min. i 80 min. pokonał bramkarza Grodu ustalając wynik meczu na 0 : 4.
              Bardzo dobra gra Dobrzanki - praca przed rozpoczęciem rozgrywek procentuje !