LKS "Victoria" Witowice Dolne - LKS Dobrzanka 1 : 0  ( 1 : 0 )

Gole: 4 min Piwowar. Sędziował Hubert Kożuch z N. Sącza.
   Żółte kartki: D. Rosiek, Kurzydło, Bryniak, Skórnóg, Niedojad,  W. Dziadoń,
                                                             K. Dziadoń, Podgórni.

Dobrzanka: Łazarczyk ( 46 Nika ), A. Podgórni, Gąsior, P. Podgórni ( 50 D. Palkij ),
Zawada, Smoleń, W. Dziadoń, D. Dziadoń, D. Drożdż ( 75 G. Palkij ), P. Drożdż,
K. Dziadoń ( 50 Postrożny ), Niedojad.

Dobrzanka przystąpiła do meczu z pozycji lidera w tabeli i wygrana pozwalała jej tą
pozycję utrzymać. Victorii, spadkowiczowi z V ligi, po przegranym meczu w Jodłow-
niku potrzebne było zwycięstwo. Obydwie drużyny były więc mocno umotywowane.
Już w pierwszych minutach gry, gdy gospodarze przedostali na połowę Dobrzanki, ich
 zawodnik został sfaulowany w pobliżu narożnika pola karnego, tuż przy linii bramkowej
i sędzia podyktował rzut wolny. Egzekwujący go Piwowar, z odległości około 17 m
precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w siatce, zaskakując Łazarczyka. Gospodarze
w 4 min objęli prowadzenie 1 : 0 i nikt wtedy jeszcze nie przypuszczał, że wynik
 meczu właśnie się rozstrzygnął. Po stracie bramki, Dobrzanka chcąc szybko wyrównać
mocno nacisnęła i zmusiła gospodarzy do cofnięcia się pod własną bramkę. Ci jednak
groźnie kontratakowali. W 15 min piłka trafiła do Grabarczyka ale ten spudłował. Gra
zaostrzała się coraz bardziej.  W 20 min okazję miał W. Dziadoń ale przestrzelił. Tuż