LKS Jodłownik - LKS Dobrzanka

17.10.2010

LKS Jodłownik - LKS Dobrzanka 0 : 4 (0 : 3)

Bramki : 5 min Gąsior, 12 min G. Palkij, 13 min P. Drożdż, 88 min Smoleń.
Sędziował: Jakub Kupczak z Nowego Sącz. Żółte kartki: Siatka, Otwinowski, Zawada.

Dobrzanka: Łazarczyk, Joniec, Niedojad, Otwinowski, Smoleń, G. Palkij (75 P. Podgórni),
Zawada, K. Dziadoń, W. Dziadoń, P. Drożdż (46 D.Palkij, 65 Pacura), Gąsior (80 D.Drożdż).

Po piętnastu minutach meczu Dobrzanka prowadziła już 3 : 0. Pierwszego gola w 5 min
strzelił Gąsior. Bramkarz gospodarzy wyszedł zbyt daleko do piłki i minął się z nią, a ta
trafiła do Gąsiora, który z 16 m lobem umieścił ją w siatce. Gospodarze podłamani tak
szybką utratą bramki oddali inicjatywę piłkarzom Dobrzanki. W 12 min po dośrodkowaniu
Jońca pięknym strzałem główką popisał się G. Palkij, zdobywając drugiego gola. Minutę
później P. Drożdż wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem i strzelił kolejnego gola,
ku wielkiej radości licznie przybyłych kibiców z Dobrej. Po tym goluDobrzanka zwolniła
ale kontrolowała grę, a gospodarze nie zdołali zagrozić bramce Łazarczyka. Po zmianie
 stron niespodziewanie inicjatywę przejęli piłkarze Jodłownika ale zabrakło im szczęścia